Site Yönetimi

site-yönetmi-hizmetleri

site-yönetmi-hizmetleri


Site Yönetimi

Adil olmak bizim için çok önemli ! Profesyonel ekibimizle siteniz ile ilgili aklınıza gelebilecek her türlü hizmeti vermekteyiz, tabi ki tüm site sakinlerinin onayını alarak: Bahçe bakımı-havuz bakımı-otopark bakımı-elektrik isleri-su tesisat isleri-asansör bakımı-çatı bakımı-temizlik ve kapıcılık hizmetleri vb.

Asansör Bakım & Onarım

SEREL YÖNETİM Asansör Bakım & Onarım konusunda aşağıdaki hizmetleri sunar: Aylık servis ziyaretleri 24 saat acil servis Tüm marka ve modellere hizmet Birinci sınıf müşteri hizmetleri, asansörünüzü en yüksek çalışma koşulunda tutmaya çalışır. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmet, asansörlerinizin kesintisiz çalışmasına devam etmesini sağlar.Müşteri memnuniyetimiz her zaman bir numaralı hedefimizdir.

Çatı Bakım & Onarım

Çatı bakımı, bir çatı sistemini su geçirmez bir durumda tutmak için tasarlanmış doğru prosedür olarak tanımlanmaktadır. Tecrübeli servis ve çatı ekipleri ile acil servis ihtiyaçlarınızı hızlı ve verimli bir şekilde karşılayabiliriz. Yağmurlu ve karlı günlerde çatınızın akıtmaması için düzenli olarak çatı bakımınızı sizin yerinize yapıyoruz. Çatı izolasyonu, dış cephe kaplama, yağmurlukların bakım & onarım ve mantolama işlemleri hizmetlerini sağlamaktayız.

Bahçe Bakım & Peyzaj Çalışmaları

İlkbahar, yaz, sonbahar ve kış aylarında bahçenizin bakımını kolay ve profesyonel bir şekilde sağlarız. Sadece bahçenizi mükemmel durumda tutmak için değil, aynı zamanda hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanmış çok çeşitli bahçe bakım hizmetleri sunuyoruz. Müşterilerimizin çok yoğun bir yaşam tarzları olduğunu ve bu tarz vakit gerektiren görevlerini yerine getirme zamanının olmadığını anlıyoruz. Müşterilerimizi, bahçelerini koruma yükünü üstlenerek bu sorumluluktan kurtarıyoruz. Detaylara çok önem veriyoruz, böylelikle müşterilerimizin bahçelerinin her birine kendi yerimizmiş gibi davranıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirlemek için olgun ve profesyonel bir yaklaşım benimsiyoruz. Herkesin arzusuna ve göz zevkine hitap edecek şekilde peyzaj çalışması yapıyoruz. Çiçek, ağaç, bitki ekimi ve bakimi, bahçenin düzenlenmesi ve bahçedeki su giderlerinin bakımının yapılması hizmetlerini sağlıyoruz.

Elektrik İşleri

Konut pazarındaki çalışmalarımız, yeni evler ve tadilat çalışmaları konusunda uzmanlaşmış en yüksek standartlardadır. Çok çeşitli elektrik işlerine yardımcı olmaya hazır yetenekli bir ekibimiz bulunmaktadır. Birçok yerel işletme ve ev sahibi, ticari ve endüstriyel pazarlardaki örnek hizmet ve bakımlarımızdan yararlanmıştır. Eskiyen ya da yaşı yüksek olan binalarda elektrik sistemini baştan aşağıya işin ehli ustaları tarafından yeniliyoruz. Düzenli olarak kablo bakımı yapıyor ve güvenlik kamera sistemlerinin ve zillerin sorunsuz çalışmasını sağlıyoruz. Tüm elektrik gereksinimleriniz için profesyonel, hızlı ve uzman bir işçilik sunabileceğimizden emin olabilirsiniz.

Su Tesisat İşleri

Su sayaçlarına takılan filtre sayesinde şehir şebekesinden gelen kumlu suyun temizlenmesi ile evlere gelen suyun sağlıklı olması sağlanır.

Temizlik Ve Kapıcılık Hizmetleri

SEREL YÖNETİM Temizlik ve Kapıcılık Hizmetleri, apartman ve apartman sakinlerine hizmet vermek için tasarlanmış bir program sunmaktadır. Ayrıca, insanlar genellikle bir apartman dairesinden çıktıklarında bir temizlik şirketi ile irtibata geçerler, böylece mülk temiz ve bir sonraki kiracı için hazır olur. Ana amaç genellikle yeni müşteriler veya kiracılar için yeni bir apartman sunmak ve evin mükemmel durumda olduğundan emin olmaktır.

Temizlik hizmetlerimiz hem mülk sahipleri hem de kiracıların ihtiyaçlarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. SEREL YÖNETİM apartman temizlik hizmetleri, müşterilerine yüksek kaliteli temizlik hizmetlerini uygun fiyatlarla sunmaya adamıştır. Temizlik ekipleri güvenilirdir ve temizliği mükemmel hale getirir. İster kalıcı, ister dış kaynak kullanarak apartman temizliğinin sağlanması ve apartman hijyen ve temizliğinin sürekli olmasının sağlanması amaçlanmıştır. Ayrıca, kapıcılık hizmetlerimiz de işin ehli kişiler tarafından verilmektedir. Ve ayrıyeten istenilen site ve apartmanlarda mobil kapıcı sistemi uygulanmaktadır

Yorum yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir