hizmetlerimiz

Ne Yapıyoruz? 

site-yönetmi-hizmetleri

Tesis & Site Yönetimi

Adil olmak bizim için çok önemli ! Profesyonel ekibimizle siteniz ile ilgili aklınıza gelebilecek her türlü hizmeti vermekteyiz, tabi ki tüm site sakinlerinin onayını alarak: Bahçe bakımı-havuz bakımı-otopark bakımı-elektrik isleri-su tesisat isleri-asansör bakımı-çatı bakımı-temizlik ve kapıcılık hizmetleri vb.
elazığ-apartman-yönetimi

Bina Yönetimi

Kuruluşumuzun ana amacı, dairelerin günlük işlerini sürdürmek için fayda sağlamaktır. Bizim sizlere sunmuş olduğumuz hizmet ile tüm işlerinizi elektronik olarak bir sistemde takip edilir, arzu ettiğiniz her an online olarak kontrol etme imkanı sağlanır. Manuel tutulmakta olan kayıtlar ile çok fazla zaman kaybı yaşanmaktadır.
site-apartman-temizliği

Temizlik Hizmetleri

SEREL YÖNETİM Temizlik ve Kapıcılık Hizmetleri, apartman ve apartman sakinlerine hizmet vermek için tasarlanmış bir program sunmaktadır. Ayrıca, insanlar genellikle bir apartman dairesinden çıktıklarında bir temizlik şirketi ile irtibata geçerler, böylece mülk temiz ve bir sonraki kiracı için hazır olur.
muhasebe-b+-t+ğe

Hukuki ve Mali Danışmanlık

SEREL YÖNETİM Olarak Sahip olduğumuz kadrosal gücümüz ve bilgi birikimimiz ile hukuki ve mali alanlarda etkin danışmanlık hizmetlerimiz ile sizlerin hem haklarını hem de varlıklarını koruyoruz.Yüksek etik standartlarda, yüksek deneyim ve tecrübeli ekiplerimiz tüm hizmet alanlarımızda danışmanlık hizmetleri de sunuyoruz.
muhasebe

Mali Kayıt muhasebe

Apartman ve site yönetimi muhasebesi profesyonel site yönetimi sorumluluğunda tutulan finansal kayıtlar anlamına gelmektedir. Bu kayıtlar, site sakinlerinden toplanan para ile giderlerin kontrol edilmesi adına gerçekleştirilir. Bina sakinlerinin daha konforlu bir yaşam sürmesi kadar kaynakların verimli kullanımını sağlamak açısından da site yönetimi muhasebe kayıtlarının tutulması değerlidir.
site-tadilat-unarım

Mekanik Bakım Onarım

SEREL YÖNETİM  Eğitimli ve deneyimli teknisyenlerden oluşan ekibimiz: arıza tespiti, acil durum ve anlık arıza müdahaleleri, planlı bakım işlemleri, tesis ve teknik sistemlerin iyileştirilmesi ve daha büyük ölçekli projeler de dahil olmak üzere, bakım çalışmalarının tüm yönlerini kapsayacak hızlı ve güvenli çözümleri, müşterilerimizle yol boyunca aktif bir iletişim içerisinde sunar.

Site-elektrik-işleri

Site Elektrik İşleri

Konut pazarındaki çalışmalarımız, yeni evler ve tadilat çalışmaları konusunda uzmanlaşmış en yüksek standartlardadır. Çok çeşitli elektrik işlerine yardımcı olmaya hazır yetenekli bir ekibimiz bulunmaktadır. Birçok yerel işletme ve ev sahibi, ticari ve endüstriyel pazarlardaki örnek hizmet ve bakımlarımızdan yararlanmıştır.
site-apartman-tesisat-işleri

Su Tesisat İşleri

Su sayaçlarına takılan filtre sayesinde şehir şebekesinden gelen kumlu suyun temizlenmesi ile evlere gelen suyun sağlıklı olması sağlanır.Ek olarak apartmanınızın veya sitenizin ortak alanları ile ilgili A'dan Z'ye tüm hizmetleri vermekteyiz. Bahçe bakımı, elektrik isleri, su tesisat işleri, asansör bakımı, çatı bakımı,
kaluf+-fer-kazan¦--temizleme

Kazan Dairesi Bakımı

Kazan dairelerinin güvenli ve düzgün bir şekilde muhafaza edilmeleri zorunludur. Rutin kazan bakımı, plansız kapanmaların ve kesintilerin önlenmesine, kazanın verimliliğinin artırılmasına ve işletme maliyetlerinin düşürülmesine yardımcı olmaktadır. ELİT YÖNETİM yenileme ve tam değiştirme ve yükseltmeler
asansör-bakımı-tamiri

Asansör Bakım

SEREL YÖNETİM Asansör Bakım & Onarım konusunda aşağıdaki hizmetleri sunar: Aylık servis ziyaretleri 24 saat acil servis Tüm marka ve modellere hizmet Birinci sınıf müşteri hizmetleri, asansörünüzü en yüksek çalışma koşulunda tutmaya çalışır. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmet, asansörlerinizin kesintisiz çalışmasına devam etmesini sağlar.Müşteri memnuniyetimiz her zaman bir numaralı hedefimizdir.
Çatı-baca-temzileme

Çatı Bakım & Onarım

Çatı bakımı, bir çatı sistemini su geçirmez bir durumda tutmak için tasarlanmış doğru prosedür olarak tanımlanmaktadır. Tecrübeli servis ve çatı ekipleri ile acil servis ihtiyaçlarınızı hızlı ve verimli bir şekilde karşılayabiliriz. Yağmurlu ve karlı günlerde çatınızın akıtmaması için düzenli olarak çatı bakımınızı sizin yerinize yapıyoruz. Çatı izolasyonu, dış cephe kaplama, yağmurlukların bakım & onarım ve mantolama işlemleri hizmetlerini sağlamaktayız.
Peyzaj-bah+ğe

Bahçe Bakım & Peyzaj

İlkbahar, yaz, sonbahar ve kış aylarında bahçenizin bakımını kolay ve profesyonel bir şekilde sağlarız. Sadece bahçenizi mükemmel durumda tutmak için değil, aynı zamanda hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanmış çok çeşitli bahçe bakım hizmetleri sunuyoruz. Müşterilerimizin çok yoğun bir yaşam tarzları olduğunu ve bu tarz vakit gerektiren görevlerini yerine getirme zamanının olmadığını anlıyoruz.
profesyonel-site-yönetim-hizmeti

Kapıcılık Hizmetleri

SEREL YÖNETİM Temizlik ve Kapıcılık Hizmetleri, apartman ve apartman sakinlerine hizmet vermek için tasarlanmış bir program sunmaktadır. Ayrıca, insanlar genellikle bir apartman dairesinden çıktıklarında bir temizlik şirketi ile irtibata geçerler, böylece mülk temiz ve bir sonraki kiracı için hazır olur.
Elazığ Site Özel Güvenliği

Güvenlik Hizmetleri

SEREL YÖNETİM daire güvenliği ve kat mülkiyeti güvenliğinizi en üst düzeyde tutmanızı sağlar. Mülkün ne kadar olduğuna bakılmaksızın, güvenlik görevlileri binayı güvende tutmak için eğitim almıştır. Özellikle, hırsızlık ve maddi hasar gibi olayların yanında mülk sahipleri, kiracılar ve ziyaretçilerin can güvenliğinin korunması en önem verdiğimiz konudur.
site-apartman-ilaçlama

Dezenfeksiyon ve İlaçlama Hizmetleri

T.C Sağlık Bakanlığı,Dünya Sağlık Örgütü (WHO), Gıda Tarım Örgütü (FAO) Standartlarına ve Talimatlarına uygun olarak, insan sağlığına zararsız, doğaya ve hayvanlara saygılı bir ilaçlama hizmeti sağlanmaktadır. Uzmanlarımız tarafından hazırlanan Pest Kontrol Planına uygun olarak dış çevre, yeşil alan, bina içi, depo alanları için farklı uygulamalar yapılır.Ortak alan haşere ve kemirgen ilaçlamaları kontrol ve denetimi yıl boyu sürekli olarak yapılır.

Not:Web sayfamızda Kulandığımız bir takım Temsili resimleri https://www.freepik.com/ Ücretsiz lisans resimlerinden  kulandık   Image by pikisuperstar on Freepik

Prosedürümüz

Biz nasıl çalışırız?